Ursusowska Liga Siatkówki


Zawartość witryny:

Opiekun Ekstraklasy
Leszek Szczygielski

tel. 693 993 351


Opiekun Ligi Eliminacyjnej
Krzysztof Rusinowski

tel. 604 259 438


Opiekun Ligi Kobiecej
Daria Stupka

tel. 506 783 047


Koordynacja rozgrywek
Maciej Karczewski

tel. 662288536

ligasiatkowki@o2.pl



Odwiedziło nas
Internetowe liczniki

Aktualności ULS 2014

Turnieje Barażowe!!!

Turniej barażowy o Ekstraklasę i I ligę Ursusowskiej Ligi Siatkówki
Najważniejszy pkt. regulaminu dotyczący turniejów barażowych jest:
- udział w turnieju mogą wziąć zawodnicy, którzy wystąpili w co najmniej trzech meczach ligowych podczas fazy grupowej !!!!!

Zespoły uczestniczące w turnieju barażowym o I Ligę :
1. Karnywał
2. Niedźwiadki
3. 204 cm
4. Gwoździe
Harmonogram gier ul. Orłów Piastowskich 47:
10.00 1 - 4    Karnywał - Gwoździe        2:0 (25:19, 25:15)
11.00 2 - 3    Niedźwiadki - 204 cm       2:0 (25:13, 25:11)
12.00 1 - 3    Karnywał - 204 cm            2:0 (25:21, 25:21)
13.00 2 - 4    Niedźwiadki - Gwoździe   2:0 (25:15, 25:14)
14.00 3 - 4    204 cm - Gwoździe           0:2 (16:25, 23:25)
15.00 1 - 2    Karnywał - Niedźwiadki    0:2 (12:25, 17:25)

Klasyfikacja końcowa 

1. Niedźwiadki - pierwsza liga 

2 .Karnywał - pierwsza liga 

3 Gwoździe - druga liga 

4. 204 cm - druga liga

Zespoły uczestniczące w turnieju barażowym o Ekstraklasę:
1. Siatkarz Ząbki
2. Praga Team
3. MUKS Krótka Mysiadło
4. Skaczące Kucyki
Harmonogram gier ul. Keniga 20:
14.00 1 - 4    Siatkarz Ząbki - Skaczące Kucyki                  2:1 (26:28, 25:17, 15:11)
15.00 2 - 3    Praga Team - MUKS Krótka Mysiadło         2:1 (25:22, 17:25, 15:10)
16.00 1 - 3    Siatkarz Ząbki - MUKS Krótka Mysiadło       0:2 (23:25, 14:25)
17.00 2 - 4    Praga Team - Skaczące Kucyki                     0:2 (24:@6, 20:25)
18.00 3 - 4    MUKS Krótka Mysiadło - Skaczące Kucyki  2:1 (19:25, 25:19, 15:12)
19.00 1 - 2    Siatkarz Ząbki - Praga Team                         0:2 (17:25, 14:25)

Klasyfikacja końcowa:

1. MUKS Krótka Mysiadło - Ekstraklasa 

2. Praga Team - Ekstraklasa

3. Skaczące Kucyki - Pierwsza Liga 

4. Siatkarz Ząbki - Pierwsza Liga

 

 

PLAŻÓWKA W "TEMAT RZEKA" nad Wisłą przy Stadionie Narodowym !!!!!

W "Temacie Rzek​a" od połowy czerwca ruszy co tygodniowy cykl turniejów piłki plażowej, zarówno dla dziewczyn jak i chłopaków. Cały cykl to 8 turniejów z czego do ogólnej klasyfikacji branych będzie 5 najlepszych końcowych rezultatów z każdego turnieju. Pula nagród po 2000 zł !!!!! Jest o co walczyć !!!! Profesjonalny piach, siatki i sędziowie

Turnieje rozpoczną się 15.06.2014r i potrwają przez 8 kolejnych niedziel. Rozpoczęcie każdego turnieju odbywać się będzie zapisami od godziny 9.00 – 9.30. Strat pierwszych meczów godzina 10.00. System rozgrywek brazylijski. W zależności od ilości zgłoszonych drużyn do każdego turnieju będzie dopasowywana ilość rozgrywanych setów oraz ich długość (czyli do ilu pkt będziemy grali) w przypadku dużej ilości drużyn faza eliminacyjna odbywać się będzie do jednego wygranego seta do 21 pkt. Od półfinałów będzie to zawsze gra do dwóch wygranych setów.
Cykl składać się będzie z ośmiu turniejów z czego do ogólnej klasyfikacji branych będzie tylko 5 najlepszych rezultatów/wyników osiągniętych przez dwóch tych samych zawodników/zawodniczek.
Po każdym turnieju rozdawane będą medale oraz symboliczne upominki ufundowane przez sponsora a na koniec  całego cyklu rozdane zostaną dla drużyn z najlepszą klasyfikacją nagrody główne, których pula wynosi 2000 zł oraz puchary i medale. Więcej informacji podeślę niebawem jak tylko zostaną opracowane grafiki rozgrywek.
Wpisowe na każdy turniej wynosić będzie 20 zł od drużyny. 

 

     TURNIEJE BARAŻOWE 11.05. 2014 !!!!!

                             Baraż o EKSTRAKLASĘ - Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Keniga 20

                                                               w godzinach 14.00 - 20.00 

                             Baraż o I LIGĘ - Zespół Szkół nr 80, ul. Orłów Piastowskich 47

                                                               w godzinach 10.00 - 16.00


 

Nagrody dla najlepszych drużyn ULS 2014

Ekstraklasa

I miejsce – stelman 900 zł certyfikat
II miejsce – stelman 700 zł certyfikat
III miejsce – stelman 500 zł certyfikat
 

Liga Kobieca

I miejsce – stelman 700 zł certyfikat
II miejsce – stelman 500 zł certyfikat
III miejsce – stelman 300 zł certyfikat
 

I Liga

I miejsce – 12 koszulek bawełnianych z nazwą drużuyny
II miejsce – 12 saszetek osobistych
III miejsce – 12 karimat
 

II Liga

I miejsce – 12 par skarpet stelman
II miejsce – 12 saszetek osobistych
III miejsce – 12 worków na buty
 

Podsumowanie wyników Ursusowskiej Ligi Siatkówki 2014 

Wyniki Final Four 

AZS Gocław - 15-50 2 : 1 (19:25,25:20,15:5)

Nets - Iskra Warszawa 1 : 2 (25:21,16:25,13:15)

AZS Gocław - Nets 2 : 0 (25:21,25:20)

Iskra Warszawa - 15-50 0 : 2 (21:25,13:25)

Nets - 15-50 1 : 2 (18:25,25:23,13:15)

AZS Gocław - Iskra Warszawa 2 : 1 (22:25,25:18,16:14)

 

EKSTRAKLASA po turnieju "Final Four" 

I miejsce           -           AZS Gocław - MISTRZ

II miejsce          -          15-50 

III miejsce         -           Iskra Warszawa 

IV miejsce         -           Nets

MVP EKSTRAKLASY – Maciej Brzózka (AZS Gocław)

MVP FINAL FOUR – Paweł Czapla (15-50)

LIGA KOBIECA

I miejsce           -          AZS APS Warszawa - MISTRZ

II miejsce          -          MKS Żbik Pruszków 

III miejsce         -          PilkaNaHali

MVP LIGI KOBIECEJ TRZEPIZUR MAGDALENA

I LIGA 

I miejsce           -          Riviera  - MISTRZ (awans do Ekstraklasy)

II miejsce          -          MUKS Krótka Mysiadło  (baraż o Ekstraklasę)

III miejsce         -          Skaczące Kucyki   (baraż o Ekstraklasę)

MVP I LIGI ZWOLAK DAMIAN

II LIGA 

I miejsce           -          MPKiD - MISTRZ (awans do I Ligi)

II miejsce          -          Gwoździe  (baraż o I Ligę)

III miejsce         -          204 cm   (baraż o I Ligę)

MVP II LIGI KOPCZYŃSKI MICHAŁ


Sponsorzy:







Organizatorzy: